Administration

Administration

Ann-Christine Fyhrman

» Administration & ekonomi

Tel: 0703 374 571

Mail:annchristine@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Daniel Tegnvallius

» Rektor

Tel: 0763 162 490

Mail:daniel@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 0763 449 250

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Kalevi Puhilas

» IT-ansvarig

Tel: 0470 60119

Mail:kalevi@vfg.se

Marcus Jönsson

» Verksamhetsansvarig AF & Kompetensutbildningar

Tel: 0763 364 420

Mail:marcus.jonsson@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 0763414846

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Sherif Ahmed

» Ekonomi

Tel: 0763 177 008

Mail:Sherif.Ahmed@vfg.se

Tobias Larsson

» VD-Skolchef

Tel: 0702 646 488

Mail:tobias@vfg.se

Tommy Johansson

» Biträdande Rektor, Lärare: Fordon - och transportteknik & programsamordnare

Tel: 0763 207 004

Mail:tommy.johansson@vfg.se