Personal Växjö

Växjö

Admir Cehajic

» Lärare: Mek

Tel: 076 341 31 16

Mail:admir.cehajic@vfg.se

Anders Larsson

» Utbildare ADR, YKB m.m.

Tel: 073 386 41 33

Mail:anders@vfg.se

Anna Jonasson

» Special Pedagog

Tel: 073 502 91 28

Mail:anna.jonasson@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Barry Blomfeldt

» Yrkeslärare BA programmet

Tel: 073 080 55 03

Mail:barry.blomfeldt@vfg.se

Benny Lindelöv

» Lärare: Transport

Tel: 073 531 82 68

Mail:benny.lindelov@vfg.se

Bernt Gustavsson

» Skolsköterska (onsdagar torsdagar kl. 9-15)

Tel: 073 524 00 31

Mail:bernt@vfg.se

Conny Ottosson

» Lärare

Tel: 070 573 70 15

Mail:conny@vfg.se

Daniel Bjureby

» Trafiklärare

Tel: 070 925 26 36

Mail:daniel.bjureby@vfg.se

Daniel Friberg

» Trafiklärare

Tel: 076 854 29 62

Mail:daniel.friberg@vfg.se

Dragica Stuc

» Lokalvårdare

Tel: 0470 601 19

Elisabet Engvall

» Lärare: Svenska, Religion

Tel: 076 316 05 26

Mail:Elisabet.engvall@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 076 344 92 50

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Jessica Eklöf

» Lärare: Svenska, Engelska, Speciallärare

Tel: 076 130 28 81

Mail:jessica.eklof@vfg.se

Jimmie Gyllenbris

» Säljare

Tel: 076 112 76 88

Mail:jimmie.gyllenbris@vfg.se

Joakim Friberg

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 926 22 68

Mail:joakim.friberg@vfg.se

Kaj Pyrell

» Fordonsansvarig

Tel: 076 311 10 34

Mail:kaj.pyrell@vfg.se

Kim Lindahl

» Skolmåltider

Tel: 073 502 05 57

Mail:kim.lindahl@vfg.se

Lise-Lott Granqvist

» Administration

Tel: 072 207 93 88

Mail:lise-lott.granqvist@vfg.se

Mattias Almqvist

» Lärare: Svenska, Engelska

Tel: 073 522 22 34

Mail:mattias.almqvist@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 076 341 48 46

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Mikael Fyhrman

» Lärare: Transport

Tel: 073 526 40 55

Mail:mikael.fyhrman@vfg.se

Mikael Torres

» Heltidsmentor

Tel: 076 127 58 08

Mail:mikael.torres@vfg.se

Mikael Wikström

» Instruktör FT

Tel: 073 816 81 51

Mail:mikael.wikstrom@vfg.se

Nathalie Wessner

» Skolmåltider

Tel: 076 338 59 54

Mail:nathalie.wessner@vfg.se

Nenad Spasojevic

» Idrottslärare

Tel: 073 680 51 15

Mail:nenad.spasojevic@vfg.se

Palle H.Hreggvidsson

» Lärare: Fordonsteknik

Tel: 076 338 59 16

Mail:palle.h@vfg.se

Pelle Österström

» Mentor

Tel: 070 610 06 85

Mail:pelle.osterstrom@vfg.se

Peter Mortensen

» Stödlärare

Tel: 076 315 80 90

Mail:peter.mortensen@vfg.se

Pontus Stahre

» Lärare: Sh/Hi

Tel: 076 132 16 81

Mail:pontus.stahre@vfg.se

Sajid Hanif

» Lärare: Matematik

Tel: 073 525 93 31

Mail:sajid.hanif@vfg.se

Seyed Rezaej

» Lärare: språkintroduktion

Tel: 073 396 88 42

Mail:seyed.rezaej@vfg.se

Sherif Ahmed

» Ekonomi

Tel: 076 317 70 08

Mail:sherif.ahmed@vfg.se

Sofia Henriksson

» Mentor

Tel: 076 268 69 36

Mail:sofia.henriksson@vfg.se

Stefan Ohlsson

» Lärare: Maskin & anläggning

Tel: 073 535 25 17

Mail:stefan.ohlsson@vfg.se

Tomas Tillström

» Lärare: Transport

Tel: 073 035 33 05

Mail:tomas.tillstrom@vfg.se

Tommy Johansson

» Biträdande Rektor, Lärare: Fordon - och transportteknik & programsamordnare

Tel: 076 320 70 04

Mail:tommy.johansson@vfg.se

Uffe Tannerfalk

» Rektor

Tel: 073 092 36 05

Mail:uffe.tannerfalk@vfg.se

Uno Midenheim

» Biträdande rektor, SYV och APL-samordnare

Tel: 076 315 69 10

Mail:uno.midenheim@vfg.se

Valentina Vasicheva

» Lärare: Engelska

Tel: 076 337 89 10

Mail:valentina@vfg.se

Zebastian Pettersson

» Transportlärare/ Bygg och Anläggning

Tel: 076 319 67 39

Mail:zebastian.pettersson@vfg.se