PERSONAL

 

Företagsledning

Ankie Hvittfeldt

» Styrelseordförande

Tel: 072 233 02 03

Ann-Christine Fyhrman

» Administration & ekonomi

Tel: 070 337 45 71

Mail:annchristine@vfg.se

Bengt Ekman

» Senior Konsult

Tel: 070 512 93 56

Mail:bengt@vfg.se

Britt-Louise Ek

» Tf Rektor

Tel: 070 610 06 85

Mail:britt-louise.ek@vfg.se

Marcus Jönsson

» Verksamhetsansvarig AF & Kompetensutbildningar

Tel: 076 336 44 20

Mail:marcus.jonsson@vfg.se

Tobias Larsson

» VD-Skolchef

Tel: 070 264 64 88

Mail:tobias@vfg.se

Växjö

Anders Larsson

» Utbildare ADR, YKB m.m.

Tel: 073 386 41 33

Mail:anders@vfg.se

Anna Jonasson

» Special Pedagog

Tel: 073 502 91 28

Mail:anna.jonasson@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Bernt Gustavsson

» Skolsköterska (onsdagar torsdagar kl. 9-15)

Tel: 073 524 00 31

Mail:bernt@vfg.se

Britt-Louise Ek

» Tf Rektor

Tel: 070 610 06 85

Mail:britt-louise.ek@vfg.se

Carina Lantz

» Skolkurator

Tel: 0470 601 19

Mail:carina.lantz@vfg.se

Caroline Liljegren

» APL Samordnare

Tel: 076 315 69 10

Mail:caroline.liljegren@vfg.se

Claes Stråhlin

» Vaktmästare

Tel: 076 268 69 36

Mail:claes.strahlin@vfg.se

Conny Ottosson

» Lärare

Tel: 070 573 70 15

Mail:conny@vfg.se

Daniel Bjureby

» Trafiklärare

Tel: 070 925 26 36

Mail:daniel.bjureby@vfg.se

Dragica Stuc

» Lokalvårdare

Tel: 0470 601 19

Elisabet Engvall

» Lärare: Svenska, Engelska, Religion

Tel: 076 316 05 26

Mail:Elisabet.engvall@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 076 344 92 50

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Florin Ionita

» Lärare: Transportteknik

Tel: 076 339 43 32

Mail:florin@vfg.se

Hugo Lundberg

» Idrottslärare

Mail:hugo.lundberg@vfg.se

Jessica Eklöf

» Lärare: Svenska, Engelska, Speciallärare

Tel: 0470 60119

Mail:jessica.eklof@vfg.se

Joakim Friberg

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 926 22 68

Mail:joakim.friberg@vfg.se

Johannes Ankarbrandt

» Biträdande Rektor och Religions lärare

Tel: 076 316 24 90

Mail:johannes.ankarbranth@vfg.se

Jonas Werther Johansson

» Lärare: Bygg- och Anläggning/ Mark- och Anläggnings

Tel: 073 541 32 63

Mail:jonas.Werther-johansson@vfg.se

Kalevi Puhilas

» IT-ansvarig

Tel: 0470 60119

Mail:kalevi@vfg.se

Kim Lindahl

» Skolmåltider

Mail:kim.lindahl@vfg.se

Lars Johansson

» Studie- och yrkesvägledare

Tel: 0470 601 19

Mail:Lars.Johansson@vfg.se

Maarit Martin

» Engelska lärare

Mail:maarit.martin@vfg.se

Mattias Almqvist

» Lärare: Svenska, Engelska

Tel: 073 522 22 34

Mail:mattias.almqvist@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 076 341 48 46

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Michael Nilsson

» Idrottslärare

Tel: 076 268 69 36

Mail:michael.nilsson@vfg.se

Mikael Fyhrman

» Lärare: transport

Tel: 073 526 40 55

Mail:mikael.fyhrman@vfg.se

Nathalie Wessner

» Skolmåltider

Olof Nilsson

» Lärare: Fordonsteknik

Tel: 073 332 12 58

Mail:olof.nilsson@vfg.se

Palle H.Hreggvidsson

» Lärare: Fordonsteknik

Tel: 076 338 59 16

Mail:palle.h@vfg.se

Per Nordahl

» Lärare: Historia och samhällskunskap

Tel: 072 207 93 88

Mail:Per.Nordahl@vfg.se

Rizvan Ganic

» Lärare: Transport

Tel: 076 309 46 69

Mail:Rizvan@vfg.se

Sajid Hanif

» Lärare: Matematik

Tel: 070 781 72 65

Mail:sajid.hanif@vfg.se

Seyed Rezaej

» Lärare: språkintroduktion

Tel: 073 396 88 42

Mail:seyed.rezaej@vfg.se

Sherif Ahmed

» Ekonomi

Tel: 076 317 70 08

Mail:Sherif.Ahmed@vfg.se

Suwe Sayavong

» Lärare: Transportteknik & trafikskolan

Tel: 076 854 29 62

Mail:suwe@vfg.se

Tommy Johansson

» Biträdande Rektor, Lärare: Fordon - och transportteknik & programsamordnare

Tel: 076 320 70 04

Mail:tommy.johansson@vfg.se

Torbjörn Olsson

» Lärare: Språkintroduktion

Tel: 076 341 31 16

Mail:torbjorn.olsson@vfg.se

Valentina Vasicheva

» Lärare: Engelska

Tel: 076 337 89 10

Mail:valentina@vfg.se

Zebastian Pettersson

» Transportlärare/ Bygg och Anläggning

Tel: 076 319 67 39

Mail:zebastian.pettersson@vfg.se

Karlshamn

Freddy Breidemar

» Lärare: Transportteknik

Tel: 072 226 50 49

Mail:freddy.breidemar@vfg.se

Johan Johansson

» Lärare: Transportteknik

Tel: 0470 601 19

Mail:johan.johansson@vfg.se

Patrik Söderdahl

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 976 34 21

Mail:patrik.soderdahl@vfg.se

Peter Duljan

» Lärare: Transportteknik

Tel: 072 226 50 34

Mail:peter@vfg.se

Jönköping

Jonas Olsson

» Lärare: Transportteknik

Tel: 073 816 81 51

Mail:jonas.olsson@vfg.se

Patric Sandelius

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 555 32 10

Mail:patric.sandelius@vfg.se

Administration

Ann-Christine Fyhrman

» Administration & ekonomi

Tel: 070 337 45 71

Mail:annchristine@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 076 344 92 50

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Kalevi Puhilas

» IT-ansvarig

Tel: 0470 60119

Mail:kalevi@vfg.se

Marcus Jönsson

» Verksamhetsansvarig AF & Kompetensutbildningar

Tel: 076 336 44 20

Mail:marcus.jonsson@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 076 341 48 46

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Sherif Ahmed

» Ekonomi

Tel: 076 317 70 08

Mail:Sherif.Ahmed@vfg.se

Tobias Larsson

» VD-Skolchef

Tel: 070 264 64 88

Mail:tobias@vfg.se