PERSONAL

 

Företagsledning

Ankie Hvittfeldt

» Styrelseordförande

Tel: 072 233 02 03

Ann-Christine Fyhrman

» Administration & ekonomi

Tel: 070 337 45 71

Mail:annchristine@vfg.se

Bengt Ekman

» Senior Konsult

Tel: 070 512 93 56

Mail:bengt@vfg.se

Britt-Louise Ek

»

Tel: 070 610 06 85

Mail:britt-louise.ek@vfg.se

Marcus Jönsson

» Verksamhetsansvarig AF & Kompetensutbildningar

Tel: 076 336 44 20

Mail:marcus.jonsson@vfg.se

Tobias Larsson

» VD-Skolchef

Tel: 070 264 64 88

Mail:tobias@vfg.se

Uffe Tannerfalk

» Rektor

Tel: 073 092 36 05

Mail:uffe.tannerfalk@vfg.se

Administration

Ann-Christine Fyhrman

» Administration & ekonomi

Tel: 070 337 45 71

Mail:annchristine@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 076 344 92 50

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Marcus Jönsson

» Verksamhetsansvarig AF & Kompetensutbildningar

Tel: 076 336 44 20

Mail:marcus.jonsson@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 076 341 48 46

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Tobias Larsson

» VD-Skolchef

Tel: 070 264 64 88

Mail:tobias@vfg.se

Växjö

Amelie Nilsson

» Studie- och yrkesvägledare

Tel: 076 132 16 81

Mail:amelie.nilsson@vfg.se

Anders Larsson

» Utbildare ADR, YKB m.m.

Tel: 073 386 41 33

Mail:anders@vfg.se

Anna Jonasson

» Special Pedagog

Tel: 073 502 91 28

Mail:anna.jonasson@vfg.se

Arsenii Biliba

» Projektledare IT

Tel: 0470 601 19

Mail:arsenii.biliba@vfg.se

Barry Blomfeldt

» Yrkeslärare BA programmet

Tel: 073 080 55 03

Mail:barry.blomfeldt@vfg.se

Bernt Gustavsson

» Skolsköterska (onsdagar torsdagar kl. 9-15)

Tel: 073 524 00 31

Mail:bernt@vfg.se

Bill Front

» Lärare: Bygg och anläggning

Tel: 076 322 62 65

Mail:bill.front@vfg.se

Britt-Louise Ek

»

Tel: 070 610 06 85

Mail:britt-louise.ek@vfg.se

Conny Ottosson

» Lärare

Tel: 070 573 70 15

Mail:conny@vfg.se

Daniel Bjureby

» Trafiklärare

Tel: 070 925 26 36

Mail:daniel.bjureby@vfg.se

Dragica Stuc

» Lokalvårdare

Tel: 0470 601 19

Elisabet Engvall

» Lärare: Svenska, Engelska, Religion

Tel: 076 316 05 26

Mail:Elisabet.engvall@vfg.se

Elisabeth Johansson

» Administration, bussbiljetter & elevregistrering

Tel: 076 344 92 50

Mail:elisabeth.johansson@vfg.se

Felix Theander

» Elevassistent

Tel: 073 512 77 49

Mail:felix.theander@vfg.se

Florin Ionita

» Lärare: Transportteknik

Tel: 076 339 43 32

Mail:florin@vfg.se

Hugo Lundberg

» Idrottslärare

Mail:hugo.lundberg@vfg.se

Jessica Eklöf

» Lärare: Svenska, Engelska, Speciallärare

Tel: 0470 60119

Mail:jessica.eklof@vfg.se

Jimmie Gyllenbris

» Säljare

Tel: 076 112 76 88

Mail:jimmie.gyllenbris@vfg.se

Joakim Friberg

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 926 22 68

Mail:joakim.friberg@vfg.se

Johannes Ankarbranth

» Biträdande Rektor och Religions lärare

Tel: 076 316 24 90

Mail:johannes.ankarbranth@vfg.se

Karl Grafström

» Lärare: Bygg och anläggning

Mail:karl.grafstrom@vfg.se

Kim Lindahl

» Skolmåltider

Tel: 073 502 05 57

Mail:kim.lindahl@vfg.se

Krister Persson

» Yrkeslärare BA-programmet

Tel: 073 680 51 15

Mail:krister.persson@vfg.se

Mattias Almqvist

» Lärare: Svenska, Engelska

Tel: 073 522 22 34

Mail:mattias.almqvist@vfg.se

Mattias Kurtz

» Ekonomi

Tel: 076 341 48 46

Mail:mattias.kurtz@vfg.se

Michael Nilsson

» Idrottslärare

Tel: 076 268 69 36

Mail:michael.nilsson@vfg.se

Mikael Fyhrman

» Lärare: transport

Tel: 073 526 40 55

Mail:mikael.fyhrman@vfg.se

Mikael Torres

» Heltidsmentor

Tel: 076 127 58 08

Mail:mikael.torres@vfg.se

Nathalie Wessner

» Skolmåltider

Tel: 076 338 59 54

Olof Nilsson

» Lärare: Fordonsteknik

Tel: 073 332 12 58

Mail:olof.nilsson@vfg.se

Palle H.Hreggvidsson

» Lärare: Fordonsteknik

Tel: 076 338 59 16

Mail:palle.h@vfg.se

Per Nordahl

» Lärare: Historia och samhällskunskap

Tel: 072 207 93 88

Mail:Per.Nordahl@vfg.se

Peter Mortensen

» Stödlärare

Tel: 076 315 80 90

Mail:peter.mortensen@vfg.se

Rizvan Ganic

» Lärare: Transport

Tel: 076 309 46 69

Mail:Rizvan@vfg.se

Sajid Hanif

» Lärare: Matematik

Tel: 070 781 72 65

Mail:sajid.hanif@vfg.se

Seyed Rezaej

» Lärare: språkintroduktion

Tel: 073 396 88 42

Mail:seyed.rezaej@vfg.se

Tommy Johansson

» Biträdande Rektor, Lärare: Fordon - och transportteknik & programsamordnare

Tel: 076 320 70 04

Mail:tommy.johansson@vfg.se

Torbjörn Olsson

» Lärare: Språkintroduktion

Tel: 076 341 31 16

Mail:torbjorn.olsson@vfg.se

Uffe Tannerfalk

» Rektor

Tel: 073 092 36 05

Mail:uffe.tannerfalk@vfg.se

Valentina Vasicheva

» Lärare: Engelska

Tel: 076 337 89 10

Mail:valentina@vfg.se

Zebastian Pettersson

» Transportlärare/ Bygg och Anläggning

Tel: 076 319 67 39

Mail:zebastian.pettersson@vfg.se

Karlshamn

Freddy Breidemar

» Lärare: Transportteknik

Tel: 072 226 50 49

Mail:freddy.breidemar@vfg.se

Johan Johansson

» Lärare: Transportteknik

Tel: 0470 601 19

Mail:johan.johansson@vfg.se

Kjell-Åke Svensson

» Lärare: Buss

Tel: 076 127 55 99

Mail:kjell-ake.svensson@vfg.se

Patrik Söderdahl

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 976 34 21

Mail:patrik.soderdahl@vfg.se

Peter Duljan

» Lärare: Transportteknik

Tel: 072 226 50 34

Mail:peter@vfg.se

Jönköping

Jonas Olsson

» Lärare: Transportteknik

Tel: 073 816 81 51

Mail:jonas.olsson@vfg.se

Patric Sandelius

» Lärare: Transportteknik

Tel: 070 555 32 10

Mail:patric.sandelius@vfg.se